تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) -دانلود فوری

تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , دانلود فوری تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) ,  تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) کامل و قابل ویرایش

مقاله فلسفه زیبایی شناسی;تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی ;طرح نظریه های مختلف ;مقاله تحقیق فلسفه زیبایی شناسی

 

تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دسته بندی تربیت بدنی
فرمت فایل doc
حجم فایل 25 کیلو بایت
تعداد صفحات 33
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

توضیحات :

فایل تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) در قالب Word در 33 صفحه.دارای منبع.

بخشی از متن :

زیبایی را نمی توانیم تعریف كنیم، به ناچار بایستی سخن آناتول فرانس را بپذیریم كه: «ما هرگز به درستی نخواهیم دانست كه چرا یك شی زیباست»اما این مطلب مانع نگردیه كه صاحبنظران و هنرمندان به تعریف زیبایی نپردازند. اگر از معنای لغوی آن شروع كنیم: « زیبا، از زیب+ (فاعلی وصفت مشبه)= زیبنده، به معنی نیكو و خوب است كه نقیص زشت و بد باشد. جمیل و صاحب جمال و خوشنما و آراسته و شایسته (ناظم الطباء) هر چیز خوب و با ملاحت بود و نیكو و آراسته باشد (شرفنامه منیری) نیكو، جمیل، قشنگ، خوشگل، مقابل زشت، بد گل ( از فرهنگ فارسی) جمیل، حسن ، خوب مقابل زشت، نیكو و سیم، خوبروی، قشنگ، خوشگل، درخور، لایق، سزاوار، برازندده، برازا، زیبنده و ازدر» می باشد.

در فرهنگ بشری ابتدا در یونان باستان به تعریف زیبایی پرداخته شده، البته آنها دربارة زیبای محض و خود زیبایی كمتر سخن گفته اند، بلكه بیشتر در مورد زیبایی هنری اظهار نظر كرده اند. در یونان باستان دو نوع زیبایی را تحلیل كرده اند، یكی زیبایی هنری و دیگری زیبایی معنوی و اخلاقی كه همان خیر اخلاقی را در بر می گرفته است. لذا در مجموع می توان گفت، اندیشمندان یونانی از سقراط و افلاطون و ارسطو، زیبایی را با خبر مساوی دانسته اند.سقراط این خبر را در سود بخشی جستجو می كرده، افلاطون زیبایی اصیل را درعالم مثل و حقایق معقول پیدا نموده، و ارسطو دربارة زیبایی بیشتر بر عناصر هماهنگ، نظم و اندازة مناسب تاكید داشته است.

بزرگترین نظریه پرداز در شناخت و معرفی زیبایی شناسی، افلاطون ( 429 – 347 ق م) است. تقسیم زیبایی به محسوس و معقول از او آغاز می شود و از این نظرمكتب جمال نخستین گام های فكری خود را به او مدیون است. زیرا به زیبایی جسمانی اهمیت داده و آنرا مرتبه ابتدایی زیبایی دانسته كه وسیلة ارتقا به زیبایی معقول و مثالی می شود. یكی از نظریه پردازان می گوید:« می توان افلاطون را از بعضی جنبه ها پایه گذار زیبایی شناسی فلسفی دانست، زیرا او مفاهیمی را گسترش داد كه، اساس تأملات بعدی در زیبایی شناسی قرار گرفت»

و….

آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم

و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم 

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , دانلود تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , فایل تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , قابل ویرایش تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , پکیج تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف),  تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف) , فایل تحقیق درباره فلسفه زیبایی شناسی (طرح نظریه های مختلف)

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله