بانک فایل های شیلات · آگوست 12, 2021 0

دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص -دانلود فوری

دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , دانلود فوری دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص ,  دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص کامل و قابل ویرایش

دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص;تحقیق بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص;مقاله بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص;بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

 

دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دسته بندی شیلات
فرمت فایل zip
حجم فایل 41 کیلو بایت
تعداد صفحات 28
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 28 صفحه

بسته بندی ماهی و فرآورده‌های دریایی با آتمسفر تغییر یافته بی.
جی.
اسكورا مسایل فرآورده های دریایی(ماهی آب شیرین و آب شور، نرم تنان و سخت پوستان) كه بعنوان غذا استفاده می شوند فوق العاده فساد پذیر هستند.
معمولاً فرآورده های دریایی تازه صید شده در طبیعت آلوده به میكرب هستند.
بطور سنتی آب دریا یا آب نمك یخ زده یا سرد شده برای به تأخیر انداختن شروع فساد میكربی محصولات دریایی استفاده می‌شود.
در این فصل نتایج تحقیقات منتشر شده دربارة استفاده از آتمسفر تغییر یافته و یا كنترل شده به منظور افزایش عمر نگهداری فرآورده های دریایی كه در دمای پایین نگهداری می شوند، بررسی خواهد شد.
نگرانی های مربوط به قابلیت رشد میكرو ارگانیسم سرماپرور كلستریدیون بوتولینوم، انواع B و E و تولید سم در محصولات دریایی بسته بندی شده با آتمسفر تغییر یافته بوسیله آن نیز بحث خواهد شد.
پیشرفتهای گذشته و حال بمنظور تشریح فواید بالقوه بسته بندی فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته، گزارشهای علمی موجود در مورد ماهی های طبیعی و پرورشی، نرم تنان و سخت پوستان بررسی خواهد شد.
تا حدود سال 1981، گزارشات مربوط به مزایای نگهداری فرآورده های دریایی به روش بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته در بررسی های انجام شده توسط براون و پاركین (Brown& Parkin) و ویل هلم (Wilhelm) تشریح گردیده است.
بیشتر مطالعات اخیر را نیز جنی جرجیس، اسمیت و اسكورا (Skura) انجام داده اند.
اخیراً راهبردهای استفاده شده در استرالیا در توسعة روشهای بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته برای افزایش زمان نگهداری محصولات دریایی بوسیله برمنر و استاتام (Statham &Bremner) و قبل از آن توسط استاتام گزارش شده است.
ماهی قزل آلا زمان نگهداری ماهی قزل آلای پرورشی (Salmo gairdneri) در آتمسفر با 80 درصد و 20 درصد دو برابر شد.
ماهی قزل الای نگهداری شده در آتمسفر معمولی در 12 روز فاسد گردید در حالیكه با بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته در پس از 14 روز هنوز از كیفیت خیلی خوبی برخوردار بود و بعد از 20 روز كیفیت آن نسبتاً خوب باقی ماند.
ماهی خام بعد از 25 روز نگهداری در بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته و دمای تقریباً قابل قبول بود اما بعد از پخت توسط اعضاء پانل با كیفیت خوبی ارزیابی شد.
استفاده از سوربات پتاسیم 3/2 درصد قبل از بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته، زمان ماندگاری ماهی را افزایش نداد.
زمان نگهداری آن بعد از آتمسفر تغییر یافته در حدود یك هفته بود.
در مطالعه دیگری ماهی قزل آلای رنگین كمان پرورشی كه تحت خلاء یا بسته بندی شده بود، مقدار اكسیداسیون چربی كمتری نسبت به ماهی نگهداری شده با هوای معمولی در 1 الی نشان داد.
در مقایسة روشهای بسته بندی با خلاء، نگهداری با هوای معمولی و بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته با زیاد، بازدارنده‌ترین آنها در جلوگیری از اكسیداسیون چربی، بسته بندی با آتمسفر تغییر یافته بود اما بیشتر از همه باعث افت میزان كاروتنوئید گردید.
عطر و طعم ماهی قزل الای پخته و بسته بندی شده با خلاء بهتر از ماهی بسته بندی شده با بود.
ماهی قزل آلای پروشی تولید شده در انگلستان و بسته بندی شده در خلاء از زمان ماندگار

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , دانلود دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , فایل دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , قابل ویرایش دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , پکیج دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص,  دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص , فایل دانلود بسته بندی ماهی و فرآورده های دریایی با آتمسفر تغییر یافته 18 ص

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله