بانک فایل های اقتصاد · آگوست 12, 2021 0

دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص -دانلود فوری

دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , دانلود فوری دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص ,  دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص کامل و قابل ویرایش

دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص;تحقیق بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص;مقاله بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص;بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

 

دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دسته بندی اقتصاد
فرمت فایل zip
حجم فایل 86 کیلو بایت
تعداد صفحات 24
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 24 صفحه

بودجه بندی بر مبنای فعالیت در سیستمهای سنتی هزینه یابی ، بر حجم تولید و واحدهای محصولات تاکید می شود و همچنین فرض می شود که محصولات منابع را مصرف میکنند.
در هزینه یابی بر مبنای فعالیت استدلال بر این است که تولید محصولات مستلزم انجام فعالیتهایی است و فعالیتها مصرف کننده منابع اند .
بنابراین ،در هزینه یابی بر بنای فعالیت ابتدا هزینه های سر بار به فعالیتها تخصیص داده می شود (انباشت هزینه ها تحت عنوان مخزن هزینه ها ) و سپس هزینه های تخصیص یافته به فعالیتها بر اساس عاملی تحت عنوان محرک هزینه ، به محصولات یا خطوط تولید تخصیص می یابد.
در هزینه یابی بر مبنای فعالیت ، فعالیتهای عمده در فرایند تولید به چهار طبقه سطح واحد محصول ،سطح دسته محصول ، سطح پشتیبانی محصول ، و سطح کارخانه تفکیک می شود.
بودجه بندی بر مبنای فعالیت ،فرایند تهیه بودجه است که بر هزینه فعالیتها یا محرکهای هزینه مرتبط با عملیات ،تاکید و تمرکز دارد.
بودجه بندی بر مبنای فعالیت ،هزینه ها را با توجه به محرکهای هزینه که منتج از هزینه یابی بر مبنای فعالیت است ،بر حسب مخزن هزینه ها تفکیک می کند.
بنابراین ،بودجه بندی بر مبنای فعالیت با تفکیک بودجه هزینه ها به مخازن متشابه هزینه ها ،نظیر فعالیتهای سطح واحد محصول ،دسته محصول ،سطح پشتیبانی محصول و سطح کارخانه ،شروع می شود.
معیار لازم برای منظور کردن هزینه در یک مخزن هزینه ان است که هزینه های ان مخزن متناسب با تغییرات در سطح فعالیت مربوط ،تغییر می کند.
شرکتی که از هزینه یابی بر مبنای فعالیت استفاده میکند قبلا هزینه ها را با توجه به مخزن هزینه ها تفکیک کرده است.
به هر حال ، بررسی مجدد درستی انتخاب مخزن هزینه ها برای دوره بودجه ،قبل از انتخاب مخزن هزینه ها طبق هزینه یابی بر مبنای فعالیت برای مقاصد تهیه بودجه بر مبنای فعالیت ضروری است.
این بررسی بخصوص وقتی که شرکت هنگام به کارگیری هزینه یابی بر مبنای فعالیت با مغایرتهای درخور ملاحظه و توجیه ناپذیر روبرو بوده است ،اهمیت بیشتری دارد.
مقایسه بودجه بندی سنتی و بودجه بندی بر مبنای فعالیت : بودجه بندی سنتی بودجه بندی بر مبنای فعالیت .
.
.
واحد بودجه بندی هزینه هر یک از دوائر(وظایف) سازمانی یا عوامل هزینه انجام فعالیتهای مختلف محور توجه منابع و نهاده های مورد نیاز سازمان بازده یا کارهایی که باید انجام شود تاکید زمانی دوره معین اینده بهبود مستمر نقش فروشندگان و مشتریان فروشندگان و مشتریان بطور رسمی در بودجه بندی با فروشندگان هماهنگ می شود و نیاز مشتریان در مورد توجه قرار نمی گیرند.
بودجه بندی مورد توجه قرار می گیرد هدف کنترل کنترلها،عملکرد مدیریت را حداکثر می کند فرایندهای کنترل ،فعالیتهای شرکت را هماهنگ می کند مبنای بودجه توجه به گرایش و تغییر پذیری هزینه ها ،هزینه های توجه به ظرفیتهای استفاده شده و ظرفیتهای استفاده نشده ثابت و متغیر مقایسه بودجه بندی بر مبنای فعالیت و بودجه بندی سنتی در جدول بالا نشان داده شده است.
بودجه بندی بر مبنای فعالیت ،بیانگر پیشبینی هزینه های انجام فعالیتهای مختلف است.
اما بودجه بندی سنتی معرف هزینه های بودجه شده برای هر یک از وظایف خاص سازمان (نظیر تدارکات ، مهندسی ، فروش ، تولید ) یا هر یک از ع

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , دانلود دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , فایل دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , قابل ویرایش دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , پکیج دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص,  دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص , فایل دانلود بودجه بندی بر مبنای فعالیت 18 ص

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله