بانک فایل های شیمی · آگوست 12, 2021 0

دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص -دانلود فوری

دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , دانلود فوری دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص ,  دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص کامل و قابل ویرایش

دانلود تاریخچه صنعت لاستیك 125 ص;تحقیق تاریخچه صنعت لاستیك 125 ص;مقاله تاریخچه صنعت لاستیك 125 ص;تاریخچه صنعت لاستیك 125 ص

 

دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دسته بندی شیمی
فرمت فایل zip
حجم فایل 97 کیلو بایت
تعداد صفحات 115
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 115 صفحه

تاریخچه صنعت لاستیك: تولیدات از انواع كائوچوهای طبیعی و مصنوعی تشكیل می شود كه بخش عمده كائوچوی طبیعی از درختزارهای هوا و برازیلنس ( Hevea Nrasiliensis) بدست می آید، لیكن كائوچو را می توان از مرتب به 50 نوع درخت،‌بوته یا انواع دیگر رسنتی ها از جمله گیاه قاصدك تهیه نمود كه شیرابه آن همان لاتكس لاستیك می باشد.
بهرحال بخش عمده درختانی كه لاتكس تراواش می كنند در مناطق استوایی یا نیمه استوایی واقع هستند.
نمونه هایی از لاستیك در نهشتهای معادن زغال سنگ قهوه ای ( لیگنت) آلمانی مربوط به دوره ائوسن كشف شده كه قدمت آنها به 55 میلیون سال پیش می رسد.
هنگامی كه این نمونه ها در سال 1924 كشف گردیدند، نه تنها به خاطر عتیقه بود نشان جلب نظر كردند بلكه به این خاطر كه بعد از استخراج با استن، این نمونه ها حاوی 2% گوگرد تركیب شده بودند، گوگردی كه بوسیله آمیندهكاران ( Compouters) ما قبل تاریخ به آنها اضافه نشده، بلكه از طریق مواد مجاور آنها، در نمونه های لاستیكی نفوذ كرده بود.
جالب تر این كه این نمونه ها هنوز میزان قابل توجهی از كشسانی (Elasticity ) خود را حفظ كرده بودند.
قبل از این كنشها در سال 1781 سنگواره ها یا فسیل هایی از لاستیك كه عمر آنها را نمی توان معین ساخت در معادن كاستلتون (Castelten) واقع در بی شایر انگلیس كشف گردید.
این مواد كه به صورت قیر طبیعی سیاه رنگ و قابل تراكم و حتی الاستیكی كه تا حدی به جرم كهنه شباهت دارند معرفی شده اند، مورد آزمایش شیمیایی واقع گردیده و لاستیكی بودن آنها واقعاً مورد تایید قرار گرفته است.
صنعت لاستیك در ایران صنعت تایر سازی:‌ آغاز فعالیت تایر در ایران به حدود 30 سال پیش باز می گردد، یعنی هنگامی كه اولین كارخانه تابلوسازی كشور با نام بی .
اف.
گورتج ایران تاسیس گردید ( سال 1337).
از آن زمان به بعد، هشت كارخانه دیگر در این صنعت دایر شده كه جمعاً تعداد كارخانه های فعال این بخش را به نه شركت رسانده است.
شركت تولیدی كیان تایر: این شركت تحت نام بی .
اف گوردنچ ایران در سال 1341 با مشاركت بی .
اف گوردیچ آمریكا، برای تولید انواع تایر و تیوپ سواری، وانتی ، باری وكشاورزی و با ظرفیت اسمی 8000 تن در سال و 600 نفر پرسنل آغاز به كار كرد.
با طرح توسعه این شركت در سال 1348، ظرفیت اسمی آن به 14000 تن در سال رسید.
در سال 1354 سهام سرمایه گذار خارجی به صاحبان سهام ایرانی فروخته شد و این شركت با تغییر نام به شركت تولیدی كیان تایر فعالیت خود را از سر گرفت.
شركت كیان تایر طی برنامه ای در چند سال اخیر، اقدام به نوسازی ماشینها و توسعه ظرفیت تولیدی خود كرده و به طوری كه هم اكنون ظرفیت اسمی آن به 28000 تن در سال افزایش یافته است.
ظرفیت تفكیكی این شركت برای تایرهای سواری، وانتی، باری و كشاورزی به ترتیب 15 درصد، 20 درصد، 50 درصد و 15 درصد می‌باشد.
این كارخانه در جنوب غربی تهران، در كلیومتر 10 جاده ساوه واقع است و تعداد پرسنل آن حدود 2000 نفر می باشد.
این شركت هم اكنون با ظرفیت اعلام شده می تواند 5/17 درصد از نیاز كل كشور را تامین نماید.
شركت كیان تایر به دنبال سیاستهای اقتصادی دولت در زمینه خصوصی سازی، در سال 1373 از طریق سا

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , دانلود دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , فایل دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , قابل ویرایش دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , پکیج دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص,  دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص , فایل دانلود تاریخچه صنعت لاستیک 125 ص

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله