دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی -دانلود فوری

دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , دانلود فوری دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی ,  دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی کامل و قابل ویرایش

دانلود تحقیق ;بازی های کودکان ; نقش آن در رشد عقلانی

 

دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 61 کیلو بایت
تعداد صفحات 32
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

مقدمه:

همان‌طور که می‌دانیم کودکان با تلاش و کنجکاوی سعی در شناخت محیط اطراف خود دارند. آن‌ها چه از طریق سوال کردن و چه با لمس وسایل و گاهی با بهم ریختن آن‌ها، سعی در یافتن پاسخی به سوالات مجهول ذهن‌شان دارند. نکته‌ی مهم این است که بازی برای کودک هدف نیست، بلکه وسیله‌ای برای پرورش قوای درونی اوست که از طریق آن برای سازندگی آینده آماده می‌شود. ما به دلیل اهمیتی که بازی در رشد عقلانی و استعداد کودک دارد .

دوران بازی کودک، بهترین دوران تعلیم و تربیت اوست، و از آن‌جا که این دوران از اهمیت زیادی برخوردار است، نباید به بطالت بگذرد. اولیا و مربیان از طریق بازی، می‌توانند نتایج ارزنده‌ای در پرورش صحیح کودکان به دست آورند.

بازی کمک می‌کند تا استعدادهای کودکان رشد کند و پرورش یابد، و کودک با به کار بردن فکر و تخیل خود، قوای ذهنی‌اش را به کار می‌اندازد و تخیل خود را رشد می‌دهد. برای رشد نیروی فکر کودک، باید به او آزادی دهیم و او را تشویق کنیم تا برای خودش اسباب‌بازی بسازد و اسباب‌بازی‌های خریداری شده را خراب و دوباره تعمیر کند.

پسر با ماشین مسافرکشی کند، بار ببرد، آن را خراب و تعمیر کند و دختر نیز برای عروسکش لباس بشوید، با او سخن بگوید، او را به مهمانی ببرد و به او غذا بدهد. این کارها نیرو و فکر کودک را پرورش می‌دهد.

بازی به منزله‌ی پلی است که کودک می‌تواند از طریق آن، به ارزش‌های نمادین محیط خود دست‌رسی پیدا کند و برای بررسی ساخت واقعی ارزش‌ها و پیدا کردن راه‌های مفید کار کردن، فعال گردد.

بازی راهی است برای دست‌رسی به جهان بیرون و لمس آن، به گونه‌ای که با وضع کنونی فرد مطابقت کند، گفت: بازی در رشد هوش کودک، نقش حیاتی دارد و تا حدودی حضور آن در رفتار آدمی همواره مشهود است.

تجربه‌ی بازی با وسایل مناسب، به کودکان کمک می‌کند تا توانایی آن‌ها در حل مسائل مشابه افزایش یابد و برای دست‌یابی به تنها راه‌حل درست، از اطلاعات به صورت کارآمدی استفاده کند، به طور کلی چنین تصور می‌شود که بازی با وسایل باز و نامحدود می‌تواند کودکان را برانگیزد تا آفریننده‌تر شوند.

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , دانلود دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , فایل دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , قابل ویرایش دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , پکیج دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی,  دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی , فایل دانلود تحقیق بازی های کودکان و نقش آن در رشد عقلانی

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله