بانک فایل های مدیریت · آگوست 10, 2021 0

دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد -دانلود فوری

دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , دانلود فوری دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد ,  دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد کامل و قابل ویرایش

رستوران مک دونالد;عوامل شکست ناپذیری مک دونالد ;نقاط قوت و ضعف مک دونالد

 

دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دسته بندی مدیریت
فرمت فایل ppt
حجم فایل 319 کیلو بایت
تعداد صفحات 31
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل
چند شركت محدود تجاری می توانند در جهان امروز همانند مك دونالد از رشد باثبات برخوردار باشند. مك دونالد ابتدا با محصول ساده یعنی همبرگر شروع و تنوع آن را با گذشت زمان زیاد كرده است.
تاریخچه
ری كراك 57 ساله با دشواریهای جدی روبه رو بود و در طول زندگی همواره آرزوی ثروتمندشدن را داشت. او به محض بازگشت از جنگ جهانی اول بلافاصله برای ثروتمندشدن دست به كار شد. در سال 1937 او وارد عرصه جدید یعنی مخلوط كن مخصوص شد كه شش مواد را با هم مخلوط می كرد. او با مخترع آن وارد معامله شد و سپس خود را به عنوان عرضـه كننده انحصاری مخلوط كن مطرح كرد. 20 سال در این كار سپری كرد ولی ثروتمند نشد.
در سال 1954 كراك از سان برناردینو كالیفرنیا سفارش هشت دستگاه مخلوط‌كن همبرگر را دریافت كرد. این سفارش حالت غیرعادی داشت. لذا او تصمیم گرفت كه خود راسـاً به محل برود و كار مخلوط كن را ملاحظه كند.
موقعی كه ری كراك به محل رسید خیلی تعجب كرد زیرا صف طولانی برای خرید همبرگر ایجاد شده بود واو میزان بازار همبرگر را 250 هزار دلار تخمین زد. علاوه بر آن، او تحت تاثیر سرعت انجام كار و تمیزی محیط كار قرار گرفت. مك دونالد همبرگر معمولی را به قیمت 15 سنت می فروخت.
چیپس ها همواره ترد و تازه زیر گرمكن برقی قرار داشت. مشتریان زیادی وارد و خارج شده و به هیچ گونه وسایل و ملزومات زیاد نیاز نبود.
ری كراك عجیب به این كار علاقه مند شد و مدت دو روز با برداران مك دونالد كلنجار رفت تا توانست امتیاز عرضه آن را با شرط 1/9 درصد فرانشیز، دریافت دارد و در مدت فقط 22 سال، شركت او به ثروت میلیارددلاری رسید و دوشادوش شركتهای معظم نظیر زیراكس 63 ساله و یاIBM ، 46 ساله قرار گرفت.
منشاء مک دونالد در کالیفرنیای امریکا در سال 1954 است که آن اکنون به یکی از شناخته شده ترین و قابل احترام ترین برندها در سراسر جهان تبدیل شده است.
این موفقیت شامل 30000 مغازه فرانچایز در 119 کشور و ارائه خدمت به 47 میلیون نفر در هر روز و بدست آوردن 15 بیلیون دلار سود سالیانه است.
مک دونالد همچنین از طریق شرکت در فعالیتهای اجتماعی مختلف و حمایتهای مالی از رویدادها و مسابقات ورزشی به طور مستمر در حال بهبود بخشیدن تصویر برند خود است.به طور مثال اسپانسر اصلی مسابقات جام جهانی از سال 1994 و همچنین حامی اصلی مسابقات لیگ فوتبال انگلیس از سال 1996.
فایل پاورپوینت 31 اسلاید

آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم

و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم 

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , دانلود دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , فایل دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , قابل ویرایش دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , پکیج دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد,  دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد , فایل دانلود پاورپوینت رستورانهای زنجیره ای مک دونالد

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله