دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم -دانلود فوری

دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , دانلود فوری دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم ,  دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم کامل و قابل ویرایش

دانلود;چگونه; توانستم مشکل ;گوشه گیری فاطمه ;را برطرف نمایم

 

دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 36 کیلو بایت
تعداد صفحات 30
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فهرست مطالب

مقدمه 3

توصیف وضعیت موجود(تشخیص مسئله) 5

گردآوری اطلاعات ( شواهد یک) 6

مصاحبه : 7

جلسه دوم( 17/7/89): 9

مصاحبه با معلم نیز می توانست به شناخت من از فاطمه کمک کند. 9

انتخاب راه حل های ممكن 10

انتخاب راه حل مناسب ، اعتبار بخشی و اجرای راه حل 11

اهم راهكار های ارائه شده به شرح زیر می باشد: 12

گرد آوری اطلاعات( شواهد 2) 13

مشاهده: 13

مصاحبه با پدر فاطمه( اردیبهشت 90) 13

مصاحبه با معلم فاطمه(اردیبهشت 90) 14

وضعیت تحصیلی 14

نتیجه 16

مبانی نظری پژوهش 16

گوشه گیری 17

علایم و نشانه ها 18

علائم گوشه گیری 18

علل 19

معالجه گوشه گیری 20

خلاصه 21

پیشنهادات 23

منابع وماخذ: 25

مقدمه

علم از آن نقطه و آن زمان آغاز شد كه بشر به فكر حل مسائل مختلف زندگی افتاد. به عبارت دیگر، تاریخ تولد بشر است. بشر اولیه برای حل مسائل و مشكلات خود از ابتدایی ترین مرحله شروع كرد و به كمك برخی از روابط تجربی قادر شد پیرامون خویش را كم و بیش بشناسد و بدین طریق پیچ و تاب و فراز و نشیب هستی آگاه شد(دلاور،1380،ص 3).

یکی از این علوم، علم روانشناسی است. منظور از روانشناسی، علاوه بر پیشرفت علمی و صنفی بهبود بخشیدن به زندگی انسان نیز هست. این علاقه روزافزون روانشناسان به مسائل روزمره و علمی بشر ، موجب شده است که دانش ما در افراد،به ویژه کسانی که دچا مشکلات روانی هستند، به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.عدم سازش و وجود اختلالات رفتار در جوامع انسانی بسیار مشهود و فراوان است.

در هر طبقه و صنفی و در هرگروه و جمعی ، اشخاص نامتعادلی زندگی می کنند. بنابراین در مورد همه افراد، اعم از کارگر و دانش پژوه، پزشک و مهندس، زارع ، استاد دانشگاه و غیره، خطرابتلا به ناراحتیهای روانی وجود دارد. به عبارت دیگر هیچ فرد انسانی در برابر امراض مصونیت ندارد(شاملو، 1378،ص 11).

رفتار کم رویی و انزواطلبی ، یکی از رفتارهای نسبتاً شایع است که فرد را به شدت آزار می دهد و اگر درمان نشود نوجوان را به سمت و سوی مشکلات دیگری مثل عدم اعتماد به نفس، افسردگی، اضطراب و زود رنجی سوق خواهد داد. عدم احساس توانمندی و کمی عزت نفس و نیز ناتوانی در بروز احساسات، بیان افکار و نظریات، خود باعث جدایی فرد از فعالیت های گروهی است.

گوشه گیری از نظرلغوی به معنای تنها و مجرد و در خلوت نشستن و از جمع کناره گرفتن است. گوشه گیر کسی است که از مردم دوری می کند وعزلت می گزیند و بدان وسیله خود را با محیط اطراف سازگار می سازد البته هرنوع عزلت و در تنهای ماندن گوشه گیری تلقی نمی شود هر انسان گاه گاهی دوست دارد تنها باشد تا به خود شناسی وحل مشکلات زندگی بپردازد گوشه گیری زمانی حالت بیماری پیدا می کند که فرد از آمیزش با جمع و همنوعان بیزار و بیمناک باشد در این مورد اگر گوشه گیری بموقع درمان نشود به پیدایش حالات روانی شدید و افسردگی منجر می شود. (شفیع آبادی ، 1374، ص 94) .

کم بود محبت در خانواده می تواند یکی از علل بروز کم رویی باشد که توجه به به کودک و بر طرف کردن خواسته های او هم چنین تشویق و مورد مشاور ه قرار دادن می تواند در درمان این نقیصه کمک کند.

به بزرگترین بانک دانلود مقاله پاورپوینت نمونه سوال پرسشنامه پایان نامه  و پیشینه و فایل های گرافیکی خوش آمدید 
آی پی پی تی را به خاطر بسپارید و بهترین و سالم ترین فایل ها را برای شما از کل وب جمع آوری کردم و هر لحظه از طریق تلگرام یا پیامک در نهایت تماس در خدمت کاربران برای پاسخگویی هستیم

شماره پشتیبانی سایت آی پی پی تی  09214087336

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , دانلود دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , فایل دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , قابل ویرایش دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , پکیج دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم,  دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم , فایل دانلود چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم

خرید ساعت مچی  دانلود آهنگ جدید  فروشگاه اینترنتی کفش  دانلود پاورپوینت آماده  دانلود مقاله